Вийшов новий альбом проекту Blooms Corda

Платівка викладена для вільного прослуховування та завантаження.
Blooms Corda Monodance завантажити download
Фото: надане прес-службою музиканта

Проект київського музиканта Даниїла Галика поповнив дискографію новим альбомом. Платівка має назву «Monodance» та складається із десяти композицій, враховуючи і випущений наприкінці вересня сингл «Тварина».

За словами Даниїла, винесене у титул лонгплею слово є авторським неологізмом, «який кожен може розуміти по-своєму».

«Для когось воно може, наприклад, викликати асоціації із самотнім виступом брейкера на картоні біля метро Хрещатик. Для когось – це може бути непоказне пританцьовування наодинці. Для інших – щось на кшталт Муракамівського гасла «у будь-якій складній ситуації танцюй, танцюй, танцюй» тощо», – говорить музикант.

Окрім того, платівка має певну концепцію.

«У першій пісні герой щойно полишає дім, а в останній – повертається на фоні спокійної та теплої літньої ночі», – каже Галико.

Робота над платівкою тривала впродовж 2014–2015 років на студіях «Derevo» та «Orange». Окрім Даниїла у записі також узяли участь Ярослав Андрєєв – контрабас (8), Сергій Черненко – саксофон (2, 4, 8), Роман Едісон – труба (3) та Назар Вачевський – саксофон (2, 3).

«Я намагався вкласти у пісні переважно позитивні інтонації, ба, навіть, ті речі, які все одно вийшли ліричними, хотілося б сприймати з дещицею світла, перебуваючи у монотанці», – зауважує музикант.

Послухати та завантажити альбом можна із офіційного Саундклауду Blooms Corda:

За матеріалами: прес-служби музиканта