Вийшов другий альбом херсонського гурту Save Switzerland

Платівку «Night After A Rave» викладено для вільного завантаження.
Save Switzerland download
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте

Пост-панк/синтіпоп тріо оприлюднило свій другий студійний лонгплей «Night After A Rave». До складу альбому увійшло 13 композицій, під час роботи над якими гурт переживав драматичні події.

«За час, що минув [після випуску нашого дебютного альбому «Somebody Loves You»] ми встигли сотні разів пересваритися, розпастися на декілька діб, зробити свої сольні проекти. Ми й досі до кінця не впевнені, що все це до чого-небудь приведе, але зайвим цей альбом точно не буде. Попереджаєю: лонгплей буде гучним. Нарешті вислухавши весь матеріал я хочу сказати спасибі хлопцям за виконану роботу. За те, що терпіли мене і мою лінь, та й взагалі: ми четвертий рік разом. Будуть пісні, які не увійшли в перший альбом, переосмислені та зроблені заново», – розповів про перепертії створення платівки клавішник та фронтмен гурту Данііл Сєнічкін.

Ознайомитись із платівкою «Night After A Rave» можна наофіційному Саундклауді гурту. Там же можна її легально завантажити:

Нагадаємо, що у березні побачив світ дебютний альбом сольного проекту гітариста Save Switzerland Віталія Гавриленка Fun Service.