Vivienne Mort презентують киянам та львів’янам нову програму

Цієї осені арт-рок колектив дасть два ексклюзивних концерти.

Гурт Vivienne Mort підготував нову концертну програму, із якою збирається познайомити київську та львівську публіку. У прес-службі бенду наголошують, що майбутні виступи матимуть ексклюзивний характер.

«Восени Vivienne Mort дадуть два великих концерти, на яких відбудеться ексклюзивний передпоказ нової програми під назвою «ROSA», – зазначили у колективі.

Київський концерт Vivienne Mort відбудеться 23 жовтня у клубі «Sentrum», а через два тижні, сьомого листопада, група виступить у львівському Event Hall «КІНО».

«ROSA. Вона росте головою вниз. Її коріння в небі, а пелюстки на землі. Вона народжує сьогоднішній день і все живе. Обери свій колір. Я обираю червоний. Щоб відчути співчуття та співрадість любові. Щоб не знати нікого, окрім тебе, щоб через тебе дізнатися про всіх інших. А ти обираєш білий або рожевий, ти обираєш чорний або блакитний. Та через стеблину до нас тече одна єдина кров. І наше коріння – в небі. І я не злякаюся, коли ти станеш мною, і не захочу відібрати твоє життя, бо хочу жити», – так незвичайно описала «героїню», яка дала назву концертній програмі, вокалістка та автор композицій Vivienne Mort Даніела Заюшкіна.

Відзначимо, що у червні гурт спочатку повідомив лише про київський концерт-презентацію, а вже на початку вересня стало відомо і про львівський виступ.

Нагадаємо, що 22 травня відбувся заключний концерт туру Vivienne Mort на підтримку зимового міні-альбому «Filin».

Також варто зазначити, що наприкінці квітня колектив випустив лінійку брендованих чохлів для смартфонів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *