Vivienne Mort презентували новий сингл «Ти Забув Про Мене»

Композиція увійде до наступного альбому колективу, робота над яким нині триває.

Гурт Vivienne Mort оприлюднив першу ластівку зі свого майбутнього, третього лонгплею. Композиція «Ти Забув Про Мене» була записана на студії «Revet Sound» під керівництвом Сергія “Knob’а” Любинського та викладена сьогодні, другого жовтня, на офіційному Саунклауді колективу:

Також цей сингл відсьогодні можна придбати у магазині iTunes.

Нагадаємо, що 23 жовтня Vivienne Mort презентують у Києві нову концертну програму «Rosa». Після киян наживо почути нові пісні гурту зможуть жителі а гості Львова. Там колектив виступить сьомого листопада.

«ROSA». Вона росте головою вниз. Її коріння в небі, а пелюстки на землі. Вона народжує сьогоднішній день і все живе. Обери свій колір. Я обираю червоний. Щоб відчути співчуття та співрадість любові. Щоб не знати нікого, окрім тебе, щоб через тебе дізнатися про всіх інших. А ти обираєш білий або рожевий, ти обираєш чорний або блакитний. Та через стеблину до нас тече одна єдина кров. І наше коріння – в небі. І я не злякаюся, коли ти станеш мною, і не захочу відібрати твоє життя, бо хочу жити», – так незвичайно описала «героїню», яка дала назву концертній програмі, вокалістка та автор композицій Vivienne Mort Даніела Заюшкіна.

Вартість квитків на київський виступ групи складає 150–500 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Відзначимо, що у серпня гурт Vivienne Mort презентував концертний міні-фільм, який було відзнято за мотивами туру «Готика»: