Vivienne Mort повідомили дату київського концерту-презентації нового альбому

Інді-гурт наживо представить пісні із «Rosa» у квітні.

Гурт Vivienne Mort нарешті оголосив дату київської презентації свого нового альбому. Наживо почути пісні з платівки «Rosa» столичні меломани зможуть 24 квітня у клубі «Atlas». Вартість квитків складає 150, 300, 500 та 700 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

«Як і попередні роботи Vivienne Mort, новий альбом вийшов експериментальним. В записі були використані нові для звучання гурту інструменти, у тому числі орган, записаний вночі в приміщенні готичного костелу», – інтригують музиканти.

За словами вокалістки та авторки пісень Даніели Заюшкіної, платівку присвячено всім небайдужим людям, які прагнуть миру та любові.

«Я б хотіла передати дещо важливе і, здається, ще ніколи не була такою сміливою. Мені і страшно, і радісно. Ми присвячуємо цей альбом всім небайдужим людям, які прагнуть миру та любові і ці прагнення женуть їх вперед», – коментує нову платівку Даніела.

Повідомляється, що до складу «Rosa» увійде сім композицій. Реліз платівки заплановано на 15 березня.

«Цього разу вихід альбому відбуватиметься за підтримки лейблу Enjoy Records. Платівка вийде на CD, а трохи пізніше – на вінілових платівках», – зазначили у прес-службі Vivienne Mort.

Турне на підтримку «Rosa» розпочнеться другого квітня. В його рамках музиканти завітають з концертами до Варшави, Вроцлава, Львова, Одеси, Дніпропетровська, Запоріжжя та Харкова.

Нагадаємо, 12 жовтня Vivienne Mort презентували відеокліп на сингл «Ти Забув Про Мене»: