Vivienne Mort анонсували акустичний міні-альбом «Filin» та турне на його підтримку

Filin EP міні-альбом тур концерти Даніела Заюшкіна Vivienne Mort
Фото: надане прес-службою колективу

Новий EP колективу побачить світ 13 лютого. Майбутня платівка отримала назву «Filin» і складатиметься із шести треків. Окрім двох абсолютно нових композицій, до міньйону увійшли вже відомі «Темно», «Голубка», «Грушечка» та «Лети». Щоправда, у новому звучанні.

Музиканти стверджують, що вирішили дати друге життя кільком композиціям через їхню високу популярність серед слухачів. Аби якнайшвидше потішити фанів новим релізом, Vivienne Mort фактично відмовилися від зимових святкувань та провели їх в активній роботі над міні-альбомом на студіях Esthetic Sound та ЗвукоЦех.

Повідомляється, що нова платівка буде акустичною, власне, як і нова концертна програма анонсованого туру. У прес-службі Vivienne Mort наголошують, що презентація платівки відбудеться у 20 містах України і познайомитися з нею особисто зможуть в усіх регіонах України.

Даніела Заюшкіна, вокалістка та автор композицій гурту: «Філін – найкращий друг, справжні почуття стосовно буття. Він занадто чесний, оточуючим поряд з ним незатишно, для пристойного життя він не згодиться, тому найкращим рішенням було зачинити його на ключ в тій дальній кімнаті, де зберігається мотлох минулого. Він не боїться світла, він любить темряву, бо в ній не відволікається від споглядання правди, в той час як ти біжиш за нею у буревій подій. Твій Філін з самого початку знає істину і може розказати її тобі за умови, що ти дозволиш йому лишатися собою у будь-якому оточенні. Робити те, що хоче, ціною громадської думки про нього. Це справжня дрібниця, але лише один відсоток людей йдуть на таке. Це люди з Філіном на плечі».

Наразі відомі сім дат туру. Про усі інші концерти менеджмент колективу повідомить додатково.

Перелік перших концертів турне «Філін»:
13 лютого – Івано-Франківськ
14 лютого – Ужгород
15 лютого – Мукачево
18 лютого – Червоноград
19 лютого – Луцьк
21 лютого – Житомир
22 лютого – Біла Церква

За матеріалами: прес-служби гурту