Урбаністичний кліп O.Torvald на пісню «Это Все»

Це третя екранізована композиція рокерів з їхнього останнього на сьогодні альбому «Ти Є».
O.Torvald Это Все відеокліп Анна Копилова Женя Галич
Скріншот з кліпу

Повідомляється, що кліп на пісню «Это Все» з минулорічного лонгплею O.Torvald був знятий першим, але з’явився після виходу промо-роликів «Все З Початку» і «Там, Де Я». За інформацією прес-служби гурту, причиною тому є те, що «це занадто очевидний хіт, щоб починати з цієї пісні промо альбому».

Анна Копилова, режиссер: «Для мене кліп «Это Все» не тільки лірична пісня про розлуку, але й твір гостро-соціальної спрямованості. Я завжди намагаюся знайти інший сенс в очевидних речах, тому у нашому відео так багато кадрів, де головними героями є радянська архітектура і мистецтво. «Не возвращай это все» – здається дуже актуальною фразою сьогодні. Графічність спальних районів, естетика занедбаності, власноруч побудовані клітини – усе це ми хотіли передати у нашому відеоролику…».

Цікаво, що екранізована композиція могла б і не потрапити до четвертого студійника рокерів.

Женя Галич, фронтмен O.Torvald: «Цей кліп – великий експеримент. Пісня була записана задовго до виходу альбому «Ти Є» на кухні багатоповерхівки. Ми вставили її в останній момент з подачі Андрія Хливнюка. Альбом був ще на стадії зведення, коли Аня запропонувала зняти на цю пісню кліп. Ми легко погодилися. І навіть не влізали у знімальний процес. Я прийшов, заспівав. І яким було наше здивування, коли ми побачили, усе те, що хотіли сказати цією піснею. Хімія, магія, називайте як хочете … Головне – не повертайте це все!».

Відеокліп на пісню «Это Все»:

Нагадаємо, що лонгплей «Ти Є» потрапив до 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA.