Ummagma у новому синглі запрошують поринути у «зимову казку»

У роботі над релізом також взяли участь британці A.R. Kane, яких вважають піонерами дрім-попу.

Напередодні Різдвяних свят українсько-канадський дует Ummagma виклав у вільний доступ мрійливий сингл.

У композиції «Winter Tale» музиканти торкнулися теми простору і відстані, ескапізму та пошуку спокою.

Шона МакЛарнон, вокалістка Ummagma: «У день, коли ми мали записувати цю пісню, нас просто-таки переповнювали позитивні емоції і реальне відчуття магії. Завірюха тільки-но вщухла, подача електроенергії була знову стабільною, і ми рвалися у студію, аби перенести всю нашу енергію, наші почуття і емоції на магнітну стрічку, втілити їх у записі».

Окрім оригінальної версії композиції до релізу увійшло ще два ремікси, над якими працювали учасники відомого дрім-поп-колективу із Британії A.R.Kane.

«Звучання Ummagma виявилося настільки кайфовим, що мені довелося купити нові студійні монітори, аби переконатися, що в мене нема галюцинацій. Якби Underworld (електронний гурт із Кардіффа, заснований Карлом Хайдом та Ріком Смітом – Прим. ред.) або The Chemical Brothers (популярний англійський гурт, що працює в жанрі електронної музики – Прим. ред.) заспівали їх пісню Lama (композиція, що увійшла до минулорічного альбому Ummagma Frequency – Прим. ред.), вона б стала класикою», –  впевнений учасник A.R.Kane Руді Тамбала.

Зауважимо, що 12 січня сингл «Winter Tale» з’явиться на фізичних носіях. Як розповіла MusicInUA учасниця Ummagma, у музикантів «просто не було сил терпіти аж стільки», тому й було прийнято рішення викласти реліз у вільний доступ.

«Нехай це буде новорічним подарунком для усіх нас», – додала Шона.

Прослухати та придбати «Winter Tale» можна на офіційному Бендкемпі дуету:

Зазначимо, до складу Ummagma входять українець Олександр Кретов та канадійка Шона МакЛарнон (Shauna McLarnon). Після першої зустрічі в Москві, вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створити студію звукозапису в Кременці. Нині обоє учасників дуету проживають в Канаді.

Нагадаємо, що у минулому році міні-альбом Ummagma «Frequency» потрапив до топів зарубіжних видань. Платівку відзначили укладачі понад 30 підсумкових чартів за 2015 рік.