Український супергурт GAUDA представив дебютний ЕР

Особливістю проекту є те, що його учасники творять музику дистанційно.
GAUDA EP Юрій Яхно Тайна Третьей Планеты Зарисовка скачати
Фото: надане прес-службою гурту

Гурт GAUDA, що виконує музику у стилі експериментального інді-року, наприкінці минулого місяця випустив дебютний міні-альбом. Реліз складається із шести композицій.

«Думаю, усі пісні, як завжди, про кохання. Необов’язково про кохання між чоловіком та жінкою. Тьома (Артем Войцеховський, вокаліст – прим. ред.), наприклад, в одній з пісень освідчується у коханні до знаменитого кінематографіста», – розказав MusicInUA один із засновників команди Юрій Яхно (на фото).

Дебютний EP створено на «Armada Studio» у Дніпропетровську. Усі треки було записано за один день, що є одним із принципів GAUDA – зафіксувати усе тут і зараз.

«Ми просто обережно хотіли спробувати записати музику разом. І раді, що так склалося. Сподіваюсь, сподобається ще комусь, окрім нас самих. Ми вже працюємо над новими піснями, тож новий етап попереду», – повідав Юрій.

Зазначимо, що з самого початку GAUDA був спліт-проектом гуртів Тайна Третьей Планеты та Зарисовка. Наразі ж, як повідомили у прес-службі гурту, склад музикантів дещо змінився, а відтак змінилися й пріоритети. Нині це «абсолютно новий український гурт».

Особливістю проекту є те, що його учасники творять музику дистанційно, адже мешкають у трьох різних містах – Харкові, Дніпропетровську та Вінниці.

На сьогодні у доробку GAUDA три сингли та, власне, міні-альбом. Послухати останній можна на офіційному Саундклауді колективу чи безкоштовно завантажити із Бендкемпу: