Учасники гурту НастяЗникає повернулись в дитинство

НастяЗникає Піна Днів video кліп Zukovich Films
Фото: стоп-кадр із кліпу

Музиканти столичного соул-джаз-квартету представили дебютний кліп на пісню «Піна Днів».

У відео, виробництва Zukovich Films, учасники колективу веселяться, дуркують та всіляко дають зрозуміти, що дорослі у душі теж певною мірою діти. Також у ролику було використано дитячі фотографії усіх музикантів НастяЗникає.

«Дорослішання – так, це трагедійне. Щодня миримося з тим, що дорослі – це ми, змагаємося в самих собі зі збляклими паростками дитинності… А буває, віднаходимо компроміс, примружуємось до світла і відкриваємо свої долоні й обличчя: ми – ще діти! Кричимо світу, випускаємо своїх пташенят – і от воно, ми вже дорослі, та ще зовсім діти… Стрибаємо між сторінок, приміряючи ролі й статуси, дозволяючи собі серйозність, зриваючись на безтурботність, подекуди в нас вгризаються печалі, та ми завжди виринаємо, щоразу доростаючи до самих себе.
Ми витягли забуті кадри й шматки домашньої хроніки, щоб дитяче підважило те сумне, нудне й запрограмоване, що є в дорослому. Ми розіграли один дорослий день і, зрештою, добряче повеселились. Так і вийшов наш дебютний кліп на пісню “Піна днів”», – зазначила у описі до кліпу фронтвумен гурту Анастасія Осипенко.

Нагадаємо, екранізована композиція стала частиною подвійного синглу «Час Навспак», який було презентовано на початку минулого жовтня. Наразі кияни готуються до запису другого студійного альбому (першого у розширеному складі. – Прим. ред.).