Учасники Gouache заснували новий гурт

Us, Gouache, Іван Розін, Макс Смоголь, Олег Тарасенко, Last War, сингл
Фото: надане прес-службою колективу

На небосхилі сучасної української музики з’явилася група, яка може запропонувати своєму слухачеві якісний музичний продукт, що відповідає основним тенденціям актуальної світової сцени.

Колектив має назву Us і у його витоків стоять Іван Розін, Макс Смоголь і Олег Тарасенко, які вже працювали разом у складі Gouache. Робота над новим проектом почалася ще у 2013 році і нині музиканти готові пред’явити слухачам перші плоди своєї творчості.

За час спільної роботи музикантів (а вони грають разом вже майже десять років) їхні навички відточувалися, а смаки трансформувалися під впливом один одного. Їхнє останнє спільне захоплення електронною музикою (зокрема Thom Yorke, Apparat, Modeselektor) і переросло в Us.

Музиканти зазначають, що суть Us – це експерименти з музичними стилями і природою звуку – електронного, гітарного та вокального. Усі треки і аранжування до них музиканти створюють разом, спільно «приручаючи» cінтезатори, контролери та інше «залізо». У що виллються ці досліди, музиканти прогнозувати не беруться. За їхніми словами, вони йдуть за музикою.

«…Us – це ми, близькі люди, які зібралися, щоб грати. В нас звучить інша музика. І є потреба віддавати її такою, яка є, без огляду на формати та думки. Нам подобається досліджувати, наскільки емоційним й «промовистим» може бути сам звук. Ми не боїмося помилитися і будемо робити те, що відчуваємо, поки це приносить нам радість», – відзначили учасники Us

У якості дебютного синглу-презентації групи Us був обраний трек «Last War». Незабаром можна буде побачити і відеокліп на цю композицію – робота над ним зараз у самому розпалі. Аудіоверсія синглу додається:

За матеріалами: прес-служби гурту

Один коментар “Учасники Gouache заснували новий гурт

Comments are closed.