У Secret Avenue вийшов другий міні-альбом

Його концертна презентація відбудеться наступної неділі.

Київський електропоп-квінтет презентув свою нову студійну роботу. П’ятипісенний міні-альбом отримав назву «Worries» та викладений для вільного прослуховування на Саундклауді гурту.

Микола Сікора, барабанщик Secret Avenue: «Для нас новий реліз – результат цілого року безперервної роботи у студії та гастролей в умовах божевілля навколишнього світу. Ми спробували зберегти колишній шлях розвитку, але піти від стандартних рішень, що переповнили сучасну незалежну сцену».

Концертна презентація релізу відбудеться 29 листопада в столичному клубі «Atlas».

Антон Прібиткін, фронтмен Secret Avenue: «Цього літа ми отримали неймовірний заряд від виступів на фестивалях і тепер хочемо повернути цю енергію слухачам на сольному концерті в «Atlas». Більше того, цього року ми нечасто бачилися з нашою київською публікою через роботу над міні-альбомом і [концертними] роз’їздами країною, так що цей концерт для нас подвійно особливий. Ми скучили і готові це продемонструвати 29 листопада».

Вартість квитків на захід складає 100, 170 та 200 гривень залежно від місця розташування. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, дебютний EP Secret Avenue «Sirens» посів шосту сходинку серед 20 найкращих EP 2014 року за версією MusicInUA.