Трекiнг: Колір – «Хто, Як Не Ми»

Прем'єра дебютного альбому одеського інді-фолк-колективу.
Колір Хто Як Не Ми tracking Люда Коллер Слава Тілик Аня Провозін

У травні (тоді ще дівочий дует) з Південної Пальміри зіграв кілька концертів, під час яких представив дебютний альбом «Хто, Як Не Ми». На той момент платівка уже устигла побачити світ на фізичних носіях, однак її офіційна онлайн-презентація відбулася сьогодні, 27 червня.

«Інді-фолк-гурт Колір з міста Одеси – це дві дівчини: одна руда (Люда Коллер, вокал), а друга – кучерява (Аня Провозін, клавіші, бек-вокал), які пишуть і співають про те, що відчувають. Зовсім нещодавно до них долучився Слава Тілик, який зайняв місце за ударною установкою», – зазначають у прес-службі тепер уже тріо Колір.

Дебютний лонгплей одеситів містить сім композицій та один бонус-трек, які, за визначенням учасниць гурту, «дуже різні за настроєм, але кожна має свій “колір”».

«Вся “кольорова” творчість народжується за натхненням, а не в муках – спонтанно та несподівано. Натхнення у музиці приходить від країни, людей, дерев, повітря, відчуття свободи та всього, що навколо та за межами», – коментують дівчата.

Далі про кожну аудіроботу, записану у форматі piano acoustic, розповідають учасниці групи.

 

«Чорний Ворон»


Філософська композиція. Ворон тут символізує невідворотність буття і одночасно – новий старт, можливість почати все заново, дати собі другий шанс. Головне – йти вперед і не боятися невідомого.

 

«Пісня Про Бобра»


Весела та сповнена життя пісня. Насправді, там немає жодного слова про бобра. Коли ми її розучували, Люда забула назву і чомусь назвала композицію «Про Бобра» і це одразу надало пісні такої безпосередньої атмосферності, що стало офіційною назвою.

 

«Привиди»


Пісня про ритм великого міста, великого світу, а також про те, як важливо віднайти себе у цьому шаленому ритмі і не перетворитись на «останніх привидів у Европі». І хоча композиція теж дещо філосфська, але життєстверджуюча і про кохання.

 

«До Бою!»


Цей аудіотвір присвячений військовим подіям, що відбуваються в Україні з 2014 року.

 

«Йди Повз Мене, Війна»


Іще одна пісня про війну. Ми важко переживаємо події на Сході і не можемо залишатися осторонь. Обидві ці композиції чуттєві та сповнені болю, але однаково завершуються нотою надії на перемогу. Проте, виборювати її треба з повними кишенями хоробрості.

 

«Хто, Як Не Ми»


Настрій пісні – від розпачу до оптимізму. Один із найперших наших аудіотворів, який уже устиг стати ледь не візитівкою гурту. «Коли, як не зараз, і хто, як не ми» – цю універальну мантру кожному з нас варто вивчити і періодично повторювати. Ну, або слухати у нашому виконанні.

 

«Застацца Сабой»


Пісня білоруською мовою, яку ми готували для конкурсу «Заспівай.by», поклавши на музику вірші нашого білоруського друга Андрэя Аляксандарава. Вона не потребує перекладу, оскільки «застацца сабой» – це дійсно «неад’емные права» будь-якої людини.

 

«Пливи, Рибо, Пливи»


Ця композиція на на вірші Сергія Жадана народилася несподівано. Якось на репетиції ми вирішили «поджемити під Жадана» і наджемили на цілу пісню. До речі, автор слів офіційно дозволив нам використовувати цей текст.

 

Фізичну копію платівки можна придбати, написавши учасникам гурту в офіційних спільнотах Коліру у Facebook та ВКонтакте.