The Maneken представив першу частину нового лонгплею

Третину композицій з альбому музикант об’єднав у міньйон.
The Maneken 30% Sale

Реліз платівки «Sale» розділений на три етапи: у грудні вийшли перші п’ять треків, навесні будуть опубліковані інші дві частини по п’ять пісень, а ще кілька композицій стануть доступними уже на початку літа.

«У сучасному потоці інформації людям дуже важко довго фокусувати увагу на якійсь події. Ти працюєш над платівкою кілька років, потім видаєш її, і через місяць здається, що альбом вже старий. Мені хотілося б, щоб слухачі мали можливість спокійно послухати новий матеріал. Я вклав у нього дуже багато сил і енергії, і тепер збираюся «розтягнути задоволення» – віддавати треки порціями. Це цілком у дусі часу, на мій погляд. Короткі форми завойовують все більшу популярність, та й сприйняти п’ять пісень в один підхід легше, ніж цілий альбом», – зазначив лідер The Maneken Євген Філатов на офіційній сторінці гурту в ВКонтакте.

Цікаво, що над новим матеріалом окрім «манекена» працювали інші українські музиканти. Наприклад, головну вокальну партію у пісні «Go!» виконав лідер гурту Brunettes Shoot Blondes Андрій Ковальов. Тексти ж до усіх композицій написала дружина Євгена Філатова Ната Жижченко (ONUKA).

Перші 30% альбому «Sale» доступні для прослуховування на офіційному Саундклауді The Maneken:

Нагадаємо, восени Євген Філатов виступив саунд-продюсером нової пісні сольного проекту Андрія Запорожця.