The Hardkiss відзначать п’ятиріччя спеціальним концертом

Прогресив-поп-гурт анонсував великий сольник.
Processed with VSCO with hb2 preset
Фото: надане прес-службою гурту

З нагоди свого п’ятиріччя гурт The Hardkiss готує для своїх прихильників великий концерт. Захід відбудеться 22 жовтня у столичному концерт-холі «Stereo Plaza».

«Для The Hardkiss цей рік почався дуже захоплююче, давайте продовжимо його в тому ж дусі. Для своїх друзів-слухачів ми готуємо нові треки, нові кліпи, а також два спеціальні концерти в Києві. Один пройде влітку в рамках найкрутішого фестивалю “U-Park” на Олімпійському стадіоні. Інший – наш сольний концерт до п’ятиріччя гурту», – повідомила Юлія Саніна.

Цікаво, що через дві години після оголошення жовтневого сольника перша партія із 200 квитків була повністю розкуплена.

«У рідному Києві ми виступаємо нечасто, але ці концерти для нас дуже особливі. Цього року є справді особливий привід, щоб зібрати разом усю нашу численну і улюблену “The Hardkiss Family”. Давайте запасемося терпінням, накопичемо сил та енергії, щоб восени зіграти і відірватися на найдрайвовішому концерті The Hardkiss за усі п’ять років!», – закликала фронтвумен колективу.

Наразі доступна наступна партія із 500 квитків за ціною 300 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, у жовтні 2014 року The Hardkiss уже виступали у столичній «Stereo Plaza» з нагоди презентації свого дебютного альбому. Це шоу було покладено в основу концертного фільму «Big Show in Kyiv (Stereo Plaza 2014)».

Про цю та інші музичні стрічки можна почитати у нашому підсумковому матеріалі «Це треба бачити! Музичні фільми 2015».

За матеріалами: прес-служби гурту