The Hardkiss розповіли мексиканську історію у кліпі «Tony, Talk!»

Музиканти описують ролик як «містичний трилер про небезпечні зв'язки та знаки долі».
The Hardkiss Tony Talk! video
Фото: стоп-кадр із кліпу

За словами музикантів, ідея ролика з’явилася відразу після створення аранжування до пісні.

«Задумка зняти кліп у мексиканському стилі з’явилася відразу, як тільки Вал написав аранжування до «Tony, Talk!». Гітарне соло і загальний настрій пісні привели нас до мексиканської історії. Ланцюжком виникли образи сексуальних чікс та розмальованих обличь у стилі Día de los Muertos (День мертвих – свято, присвячене пам’яті померлих, яке щороку проходить першого та другого листопада у Мексиці, Гватемалі, Гондурасі та Сальвадорі – Прим. ред)», – розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна.

Режисером відео традиційно став креативний продюсер і гітарист групи Валерій “Вал” Бебко. Оператором – Юрій Король. За стиль відповідали Слава Чайка і Віталій Дацюк.

«За сюжетом я намагаюся додзвонитися хлопцеві Тоні і попередити його про небезпеку. Він же, дурень, ігнорує мої дзвінки, – продовжує розповідь Юлія Саніна. – Від долі не втечеш – особливо, якщо «пропускаєш» знаки, попереджувальні «дзвіночки». У фіналі історії доля і кара наздоганяють нещасного Тоні…».

Відеокліп «Tony, Talk!»:

Зауважимо, що «Tony, Talk!» є титульним синглом із майбутнього осіннього міні-альбому The Hardkiss. Музичний акцент на міньйоні буде зроблено на етнічній мелодиці й оригінальності звучання.

За матеріалами: прес-служби гурту

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *