The Eyewaves заспівав про смерть на Марсі

Пісня «Death On Mars» завершує «певний етап» в історії проекту.

Киянин Герман Гриценко, який і є єдиним учасником The Eyewaves, представив новий сингл «Death On Mars».

«Можна сказати, що «Death On Mars» проводить своєрідну межу під певним періодом моєї творчості. Ліричний герой – вкрай стомлений від повсякденних турбот молодий чоловік, мрійник, який відлітає на Марс, щоб назавжди знайти спокій», – говорить 14-річний музикант.

За словами Германа, ця пісня має спонукати слухачів переосмислити буденні проблеми, поглянути на них «згори», не відволікаючись на щоденну метушню.

«Мені здається, у кожної людини є свій «Марс». Перебуваючи на ньому можна зрозуміти як часто ми заморочуємось над абсолютно порожніми речами, коли у світі є стільки всього по-справжньому прекрасного. Особисто для мене такий «Марс» – музика», – додав Гриценко-молодший.

Прослухати та завантажити «Death On Mars» можна на офіційному Саундклауді The Eyewaves:

Зазначимо, кілька останніх місяців Герман працює над своєю першою серйозною роботою – дебютним ЕР. Майбутній міньйон має побачити світ у січні наступного року та складатиметься лише із російськомовних пісень.

«Вже зараз я можу впевнено сказати, що ви почуєте найсильніший матеріал, на який я здатен на цьому етапі життя», – відзначив музикант.

Нагадаємо, окрім «марсіанського» синглу у активі The Eyewaves є ще три роботи – «Deep In My Mind», «Give Us This Day» та «Hearts».

Нещодавно старший брат Германа – Марк Гриценко, лідер гурту Marakesh – презентував сингл «Run». Пісня стала першою ластівкою із майбутнього EP, який також має вийти на початку наступного року.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *