The Erised пишуть повноформатний альбом

Про це розповіла в інтерв'ю «Style Insider» фронтвумен проекту Соня Сухорукова.
The Erised Соня Сухорукова Sonya
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте

За словами вокалістки, нині The Erised працюють над створенням свого першого студійного альбому.

«Зараз ми пишемо альбом, реліз якого плануємо або на кінець цього року, або вже на початок наступного. А до цього, думаю, знімемо відео або ще один лайв», – поділилася планами із «Style Insider» Соня.

Також під час бесіди екс-учасниця «Фабрики зірок» розповіла і про свій сольний проект Sonya.

«Sonya – це мій сольний російськомовний проект, в який я вірю не менше, аніж у в The Erised. Музика більш комерційна, проте мені все ж не хочеться, аби вона була зовсім попсовою. Хоча цього і не трапиться, оскільки я працюю з дуже класним аранжувальником Ромою BestSeller’ом, який співпрацює із Іваном Дорном. Із ним ми знаходимося на одній хвилі і зараз готуємо танцювальні треки. Рома робить відмінні аранжування, оскільки відчуває усі тонкощі та знає, як правильно це зробити», – зазначила співачка.

Нагадаємо, що секстет The Erised можна сміливо назвати супер-проектом. До його складу входять екс-учасниця «Фабрики зірок» та «Голоса країни» Соня Сухорукова, барабанщик Бумбоксу Олександр Люлякін, бас-гітарист Братів Карамазових Володимир Михалюк, Ніл Тарасов та Ігор Кириленко з електронного проекту Hidden Element, а також електронний музикант, діджей та продюсер Данил Марін aka Daniel Detail.

Дебютний реліз The Erised побачив світ другого лютого на британському лейблі Med School.

За матеріалами: styleinsider.com.ua