Тартак зібрали у кліпі зіркових друзів гурту

Серед багатьох інших у відео можна побачити Євгена Галича, Тараса Тополю та Марію Чебу.
Тартак Жити video кліп MusicInUA.com
Фото: кадр із кліпу

Сьогодні, 23 травня, гурт Тартак поповнив свою відеографію новим кліпом на пісню «Жити». Цікаво, шо ролик побачив світ рівно через рік після оприлюднення попереднього кліпу «Я Не Один».

«Рівно через рік після прем’єри нашого попереднього відео, нарешті, викладаємо новий відеокліп на пісню з нового альбому Тартака. Хочу подякувати усім друзям і колегам, які знялися в цьому відео – ваша підтримка є для мене дуже важливою! Дякую також тим, що хотіли долучитися, та з різних причин, не мали змоги. І звісно ж, всі, хто повідмовлялися, вже записані в чорну книжечку, – жартома зазначив на своїй персональній сторінці у Фейсбуці незмінний лідер колективу Олександр Положинський. – Сподіваюся, кожному, хто це побачить і почує, пісня, відео та енергія присутніх у ньому людей додадуть наснаги на позитиву. Гарного дня, гарного тижня, гарного життя!».

За словами фронтмена Тартака, екранізована композиція є для нього «найважливішою» на альбомі «Ввічність».

«Пісня “Жити” для мене найважливіша у нашому альбомі “Ввічність”. Вона є останньою, п’ятнадцятою, піснею на платівці й, ніби, підбиває підсумок усьому сказаному в чотирнадцяти попередніх.
Від моменту народження цієї пісні я завжди хотів зняти на неї відео – тільки довго не міг вигадати яке. Дуже не хотілося відеорядом відволікти слухача від змісту, навпаки – хотілося привернути до нього якомога більше уваги, адже всі слова, сказані в “Жити”, є для мене і вагомими, і важливими», – зазначив Положнський.

Режисером кліпу став Володимир Шурубура.

«Якось виникла ідея просто зняти людей – з їхніми власними образами, емоціями, відчуттями. Коли цю ідею обдумував, вхопив ідею іншу – зняти не просто цікавих людей, яскравих особистостей, а своїх друзів і колег – артистів, музикантів, які близькі мені по життю чи по духу творчості. І, на мою думку, саме завдяки цим людям, їхній подачі та харизмі, ми й отримали можливість найповніше передати в образах те, що було до того сказано лише музикою та словами.
Дякую усім вам за те, що ви це зробили! Дякую за вашу підтримку, за ваше терпіння і співпереживання! Будемо “Жити”!», – зауважив фронтмен Тартака.

Відеокліп «Жити»:

Нагадаємо, наразі на сольних виступах гурту Тартак «поставлено паузу» як мінімум до грудня. Натомість Олександр Положинський продовжує займатись своїм сайд-проектом Був’є, чий дебютний альбом побачив світ у січні цього року.