Тарас Тополя стане куратором виставки у штаб-квартирі ООН

Експозиція присвячена війні на Донбасі.
Тарас Тополя Антитіла Ukraine EXISTS
прес-служби гурту Антитіла

Фронтмен гурту Антитіла стане одним із кураторів виставки «Ukraine EXISTS», яка пройде у січні в одному із надважливих дипломатичних місць нашої планети – Штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку. Потім проект планується продовжити на базі української діаспори у Нью-Йорку.

Організатории експозиції – команда волонтерського фонду «Вільні UA» – ставлять за мету ознайомити світ із достовірними фактами і правдивою інформацією щодо війни на Донбасі.

Повідомляється, що ідея виставки виникла взимку цього року, коли йшли запеклі бої за Донецький аеропорт, а згодом – за Дебальцеве. Тими днями у Радбезі ООН у Нью-Йорку постійно скликалися екстрені засідання, на яких російські дипломати цинічно спотворювали факти і події, а вся Україна переживала чи не найважчі часи сучасної історії. Тоді й виникло розуміння у необхідності почати знайомити світ з достовірними фактами і правдивою інформацією щодо війни на сході України.

Проект «Ukraine EXISTS» також має і гуманітарну складову. Вона полягає у популяризації сучасного українського візуального мистецтва, а тому виставка складатиметься з двох частин: фото- та відео-показів документальних матеріалів «Донбас. Війна» і з виставки творів «Сучасне українське мистецтво» (живопис, кераміка, плакат).

Для реалізації виставки «Ukraine EXISTS» її організаторам потрібні кошти, які підуть на трансфер команди, картин і реквізитів, оформлення інсталяції, юридичне оформлення, послуги дубляжу, зйомку та монтаж фільму «Ukraine EXISTS» (making of). Фінансово підтримати проект можна на сайті biggggidea.com.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *