Сингл Epolets став саундтреком до нової рекламної кампанії відомого британського бренду

Фрагмент пісні інді-рокерів використано для представлення «бунтарської колекції».
Epolets - Lee Cooper - реклама
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Дмитро Коміссаренко та Марина Мальта

Композиція одеського гурту Epolets «Місто Спить» стала офіційним саундтреком рекламної кампанії культового британського джинсового бренду Lee Cooper в Україні.

«Друзі! Ми раді представити відео від Lee Cooper з презентацією бунтарської колекції на вулицях Києва!», – йдеться на офіційній сторінці компанії ARGO у Facebook.

У описі композиції представники мережі мультибрендових магазинів зазначають, що «Місто Спить» – це «пісня-маніфест людей, яким недостатньо дозволеної швидкості».

«Вони завжди прагнуть і досягають більшого, сміливо заявляючи про себе, про свободу свого внутрішнього світу!», – додають автори відео.

У зйомках рекламного ролику також взяли участь танцюристи молодого українського балету FAME і відомий хореограф Богдан Урхов.

«Енергійна музика та драйвовий танцювальний перформанс ідеально передають дух легендарного Lee Cooper, який відтепер знову в Україні!», – кажуть в ARGO.

Рекламна кампанія Lee Cooper:

Нагадаємо, що сингл «Місто Спить» побачив світ 14 травня. Саундпродюсером найсвіжішого аудіодоробку одеситів став клавішник гурту Океан Ельзи Мілош Єліч.

Раніше пісня Brunettes Shoot Blondes «You’ve Got To Move» стала саундтреком до реклами McDonald’s.