Space Of Variations випустили LP «Mind Darknet»

Загальний зміст релізу, як стверджують хлопці, переповнений міркуваннями на тему усвідомлення свого власного "Я".
Space Of Variations LP Mind Darknet
Фото: прес-служба гурту

Вінницькі рокери Space Of Variations порадували своїх фанів новим альбомом «Mind Darknet». До платівки увійшов вже добре відомий сингл «Tibet» і дев’ять нових треків.

Процес написання музики для лонгплею у хлопців розтягнувся на два роки через декілька турів і велику кількість фестивальних виступів.

Назву альбому музиканти асоціюють з даркнетом – тіньовим сегментом Інтернету, у якому відбувається все те, що в звичайній мережі, та й взагалі в світі, заборонено: починаючи від нешкідливих, але вкрай дивних спільнот і закінчуючи сайтами, де можна найняти кілера, або купити заборонені речовини й зброю.

«”Mind Darknet” – своєрідна гра слів, метафора, що має на увазі під собою темні куточки і приховані сторони розуму живої істоти. Така назва була дана альбому не випадково. Лірика і загальний зміст релізу переповнені міркуваннями на тему усвідомлення свого “Я”, прийняття рішень, відповіді на питання: “Навіщо існує реальність, чому вона проявлена ​​саме у такому недосконалому і сюрреалістичному вигляді?”. Альбом про те, у чому багато часом не готові зізнатися навіть самим собі», – коментують учасники Space Of Variations.

Альбом «Mind Darknet» можна прослухати на каналі колективу в YouTube, або ж придбати у онлайн-магазинах Google Play чи iTunesiTunes.

Нагадаємо, нещодавно альтернатив-метал-тріо з Полтави Quiet Advice презентувало дебютний сингл, що отримав назву «Liar».

За матеріалами: прес-служби гурту