Space Of Variations випустили перший англомовний сингл та кліп на нього

Нова робота вінничан стала причиною зміни назви колективу.
Space Of Variations Пространство Вариантов Gunsight
Стоп-кадр з кліпу

26 червня у творчому житті вінницького металкор/хардкор-квінтету Space Of Variations розпочався новий етап. Того дня музиканти оприлюднили дебютний відеокліп на свою першу англомовну композицію «Gunsight» та змінили назву колективу.

«Сьогоднішній день у житті нашої групи є дуже значущим мінімум з двох причин. Перша з них – це, звісно, вихід нашого першого кліпу на перший в історії нашої команди англомовний сингл, який називається «Gunsight». Ми дуже раді, що завершили роботу над ним і нарешті готові показати світу результат наших старань…

Друга причина значущості сьогоднішньої дати у тому, що саме з цього дня ми офіційно перекладаємо нашу назву Пространство Вариантов на Space Of Variations. На ухвалення цього рішення було кілька причин. Найважливішою з яких є зміна лірики на англомовну. І оскільки група планує розширювати коло своїх слухачів, виступаючи на європейських (і не тільки) майданчиках, ми не хочемо стати жертвою мовного бар’єру і нерозуміння з боку глядачів. Словом, ці зміни були необхідні для того, аби ми змогли реалізувати свої плани і продовжувати радувати вас музикою», – написали у своєму зверненні до фанів учасники колективу.

Відеокліп до пісні «Gunsight»:

Екранізована композиція також доступна для завантиження у аудіоформаті. Легально та безкоштовно це можна зробити за посиланням, або ж придбати та підтримати творчість колективу за цим лінком.

За матеріалами: прес-служби колективу

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *