Соціологи з’ясували портрет слухача гурту Фіолет

Тепер волинські музиканти знають вік і стать своїх фанатів та джерела інформації про свої концерти.
ФІОЛЕТ.  TrueLove-тур. Київ, Sentrum 24.11.2016
Фото: MusicInUA / © Анна Баланюк

Під час останнього виступу гурту Фіолет у Києві експерти організації UCRA уперше використали інструмент аналітики для вивчення аудиторії музичних концертів.

Як показали результати, на столичному концерті «фіолетових» у рамках «TrueLove-туру» серед усіх відвідувачів частка чоловіків складала лише 32%, у той час як прекрасної половини людства було більше, аніж удвічі – 68%. Середній вік аудиторії заходу склав 22,7 років (найбільше представників 20-24 років (39%) та юнаки й дівчата до 19 років (28,7%)).

«Половина відвідувачів прийшли на концерт гурту уперше – це пов’язано із двома основними причинами: насамперед, участь Фіолету в популярному шоу X-Фактор цього року, а також із оновленим важчим музичним форматом останнього міні-альбому», – йдеться у матеріалі на офіційному сайті UCRA.

Також соціологи дізналися, що основними джерелами інформації про концерт волинського квінтету для відвідувачів стали друзі (40%) та соціальна мережа ВКонтакте (38%). Facebook спонукав прийти лише 8% аудиторії, майже таку саму кількість мобілізували інші інтернет-ЗМІ (7%).

Опитування проводилося 24 листопада у клубі Sentrum методом entrancepoll на вході перед початком заходу. Всього було опитано 442 особи.

Інфографіка дослідження:

Організатором опитування є Український центр досліджень та громадянського представництва UCRA. Ця організація, створена колом експертів-практиків для розвитку дієвого громадянського суспільства шляхом проведень досліджень громадської думки та виходячи з потреб суспільства, впровадженням навчально-практичних проектів.

За посиланням ви також можете ознайомитись із фотозвітом зі столичної презентації нового міні-альбому гурту Фіолет.

За матеріалами: ucra.in.ua