Sophie Villy присвятила пісню Україні та її героям

Оприлюднена композиція є першим синглом із третього альбому співачки.

Грузинсько-українська співачка Софі Віллі та її бенд SoPhie ViLLy присвятили новий сингл «Reveal» Україні та її громадянам.

«Ми присвячуємо цю пісню Україні і усім її героям, які [своїми справами] проявляють любов до своєї країни впродовж цих неймовірно важких двох останніх років», – написали музиканти.

В коментарі інтернет-виданню «Buro 24/7» Софі зазначила, що на створення цієї композиції її надихнув Євромайдан.

«Так зазвичай буває, сумні події змінюють нас … Але тут я спостерігала за радикальним переворотом. Було відчуття, що кожен, хто там стояв і боровся, захотів почати зміни з себе. “Hearts are wide open aspiring for a big change”. Кожен почав робити те, що може, з любов’ю … і незабаром велика сіра хмара над столицею стала зникати. Про це якраз і співається у приспіві пісні «Reveal», – розповіла співачка.

Повідомляється, що оприлюднена композиція є першим синглом із майбутнього, третього, альбому Софі Віллі. Попередній лонгплей «Dress» посів третю сходинку серед 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA.

Нагадаємо, у лютому стало відомо про створення спільного із фронтменом Tape Flakes Олександром Філоненком музичного проекту Phylosophie.

Також зазначимо, що учора гурт Плесо презентував проникливу композицію «Зима». На її створення музикантів надихнули трагічні події останніх років.