Сьогодні вийшов другий міні-альбом ONUKA

До релізу потрапило п'ять треків.
ONUKA EP Vidlik download купити iTunes
Фото: надане прес-службою гурту

У понеділок, восьмого лютого, гурт ONUKA поповнив свою дискографію новим міні-альбомом «Vidlik». Реліз нараховує чотири повноцінні композиції та інтродукцію до пісні «Other».

«Головним джерелом натхнення для матеріалу міні-альбому VIDLIK послужила Чорнобильська катастрофа та її вплив на життя України та навколишніх країн, що постраждали від аварії.
Тема Чорнобиля цікавила мене з глибокого дитинства. Скільки себе пам’ятаю, це слово постійно лунало у нас вдома. Одна з причин такої пильної уваги пов’язана з тим, що мій тато був одним з ліквідаторів наслідків аварії на АЕС. Навіть моя дипломна робота в Інституті була присвячена впливу Чорнобильської катастрофи на культуру Полісся. Чим старшою я ставала, тим вагомішою мені здавалася ця подія. Я регулярно їжджу в Зону відчуження, і це місце, чесно кажучи, є для мене одним з кращих на Землі. Я завжди відчуваю там особливий прилив натхнення, до мене приходять нові ідеї, а емоції та враження, отримані під час чергової вилазки, ще довго підживлюють і дають поживу для роздумів. Я виношувала нові пісні дуже довго, мені хотілося вкласти в них максимум. Мені здається, проблема Чорнобиля як і раніше дуже актуальна, незважаючи на те, що в суспільстві та в ЗМІ вона давно відійшла на периферію. По-справжньому пам’ятають про це тільки люди, яких це торкнулося особисто. Ті, хто втратив своїх близьких або був змушений переїхати з рідного дому. Якщо ONUKA своєю музикою зможе нагадати про цю надзвичайно важливу в нашій історії подію і змусити людей по-новому поглянути на неї, я буду щаслива», – розповіла фронтвумен колективу Ната Жижченко.

Придбати міні-альбом «Vidlik» можна в магазині iTunes.

Зазначимо, у четвер, четвертого лютого, гурт ONUKA презентував композицію «Svitanok».

«Для цієї пісні відлік почався з кількох рядків, які були написані на стіні якогось покинутого будинку: «Холодні будинки в різних частинах міста переховують нас до весни. Байдуже, три кілометри між нами чи триста, аби не було війни». «Ці слова засіли у мене в голові. Невдовзі я з’ясувала, що автор – київський стріт-арт художник Єжи Коноп’є. Ми зв’язалися, я попросила дозвіл використовувати його текст і ми з Євгеном Філатовим приступили до роботи над музикою», – говорить співачка.

За її словами, цей трек ідеально вписався у концепцію міні-альбому.

«Композиція ідеально підійшла за концепцією до решти треків міні-альбому – у ній також закодований відлік, і почався він 21 листопада 2013 року. При цьому, «Svitanok», мабуть, найжиттєстверджуюча пісня з усього EP – в ній є надія на краще», – повідомила Ната.

Концертна презентація міні-альбому відбудеться дев’ятого квітня у клубі «Sentrum». Вартість квитків складає 250 та 1 000 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, дебютний міні-альбом ONUKA «Look» очолив рейтинг 20 найкращих EP 2014 року за версією MusicInUA.

За матеріалами: прес-служби гурту