Слухайте спільний трек проекту Teplo та Мар’яни Головко

Teplo Маряна Головко Internal Fight Maryana Алік Гайтанжий download
Фото: надане прес-службою співачки

Одеський бітмейкер Алік Гайтанжий та київська співачка Мар’яна Головко презентували спільну аудіороботу «Internal Fight».

Алік Гайтанжий, автор проекту Teplo: «Мар’яну я уперше почув у спільному треку із Morphom і мені дуже сподобався її вокал. Ось тоді я і подумав, що було б добре зробити що-небудь разом. Я зв’язався із Мар’яною, зробив пропозицію щодо спільної роботи і вислав кілька треків на вибір. І вона не просто погодилася, а й одягла мої біти у нереально красиву обгортку».

Повідомляється, що саме співачка стала автором слів та мелодії синглу «Internal Fight».

Мар’яна Головко, співачка: «Алік вислав мені музику, згодом у мене народилася мелодія і текст. Залишалося записати вокал. Процес створення нового все більше затягував. Але зараз я сміливо можу сказати, що задоволена результатом!
Трек розповідає про внутрішні переживання дівчини, про спробу змінити обставини, про надію, про боротьбу, у яку повинна вступити кожна людина. У ньому багато особистого».

Цифрову версію синглу «Internal Fight» можна придбати у магазині iTunes.

Нагадаємо, наприкінці лютого побачив світ дебютний лонгплей електронщиків Morphom, який містить спільну із Мар’яною композицію «Time Out».

За матеріалами: прес-служби співачки