Слухайте дебютний міні-альбом дуету Palayeah «Хвилі»

За словами творців платівки, її небанальна музична стилістика пояснюється небажанням «обманювати насамперед себе» і прагненням робити те, що подобається.

Творчий тандем Павла Ніколаєнка та Євгена Терещука випустив чотирипісенний міні-альбом «Хвилі», який вирізняється нетривіальним поєднанням синтівейву та ретровейву з елементами хіп-хопу.

«Ми не хотіли обманювати насамперед себе і зараз робимо на сто відсотків те, що нам подобається», – говорять про зміни у своєму звучанні учасники Palayeah.

За словами творців міні-альбому «Хвилі», розворот у бік саунду 80-х років минулого століття зумовлений спогадами їхньої юності.

«Ці звуки супроводжували нас протягом юності, фільми 80-90-х надовго закарбувалися у нашій пам’яті. Відеоігри та перестороги батьків, котрі лякали нас, що посадимо чи спалимо кінескоп телевізора, коли ми багато грали…
Як у фільмі “Back To The Future”: нам пророчили, що у 2015 році будуть машини, що літають, чи навіть скейтборди. На жаль чи на щастя, цього не відбулося, але ми усі любимо мріяти. Тому ми увібрали у себе ці вібрації тих часів і будемо нести через свою музику те світле майбутнє, яке неодмінно настане», – декларують музиканти.

Послухати платівку можна на Ютюб-каналі гурту:

Також цей EP викладено для прослуховування та завантаження на усіх популярних стрімінгових майданчиках за цим посиланням.

Ну, і для порівняння теперішнього саунду Palayeah з попереднім, пропонуємо послухати їхню минулорічну композицію «FAYAFAYNO».

«Фаяфайно – це наше сленгове слово, яке визначає стан душі, коли у житті усе максимально круто», – пояснують музиканти.

Нагадаємо, раніше дніпряни Кімната Гретхен присвятили пісню легендарним музикантам.