Слухайте дебютний авторський сингл столичних електронщиків Makitra

Композиція має промовисту назву «Бум-Бум, Хто Прийшоу?» та є першою із серії авторських треків дуету, які будуть виходити у 2018 році.
Makitra Бум-Бум Хто Прийшоу Макітра Алекс Макітра Енді Даб
Ілюстрація: надана прес-службою проекту

Днями столичний електронний проект Makitra, учасники якого наразі воліють залишатися інкогніто, розродився першим авторським синглом, що отримав програмну назву «Бум-Бум, Хто Прийшоу?».

За словами музикантів, трек навмисно зроблений у досить «еклетично-енергійному пульсуючому стилі і по груву це, мабуть, більше може називатися rock EDM, хоч там і немає гітар».

«Фактично, це як наша презентація, що вгадується з назви. Інтрига – таку музику поки що особливо ніхто не робить в Україні, хоча її успіх та розмах – особливо в США – ми спостерігаємо вже давно. Більш м’які варіації на цю тему можна чути у роботах проектів Morphom чи VovKing. У нас більш жорстка подача – ми любимо “м’ясо”. Ну що ж, непахане поле лише надихає нас. На радіохвилях, звісно, така музика відсутня, тому наш простір існування – соціальні мережі», – зазначають учасники дуету Makitra – Алекс Макітра та Енді Даб.

Сингл «Бум-Бум, Хто Прийшоу?»:

Зазначимо, київський проект Макітра (Makitra) був започаткований Алексом Макітрою у 2016 році. Минулого року до проекту доєднався електронний продюсер Енді Даб. Це дозволило значно пришвидшити роботу та підготувати до виходу серію авторських композицій, першою з яких стала «Бум-Бум, Хто Прийшоу».

«Макітра – класне українське слово, яке у розмовному варіанті означає голову, у якій киплять різні думки та ідеї.
Головна мета проекту – створення сучасної електронної та танцювальної музики із використанням таких стилів як: trap / hybrid trap, dubstep / drumstep, moombahton, bass house, future bass, new bounce. Тобто усього того, що наразі дуже мало звучить в Україні, а тим більше – українською мовою. Саме тому Makitra працюють тільки з україномовним або англомовним контентом», – розповідають про себе учасники творчого об’єднання.

Нагадаємо, на початку цього року проект Makitra презентував ремікс на трек «Вассап» гурту Ціна Ритму.

За матеріалами: прес-служби гурту