Skyhound презентували кліп на свій другий сингл «Dreamcatcher»

Під час його зйомок музиканти двічі ризикували своїм життям.
Skyhound Dreamcatcher video
Стоп-кадр з кліпу

Над створенням промо-відео до композиції «Dreamcatcher» учасники дуету працювали самостійно із залученням кількох друзів, оскільки сповідують принцип «якщо хочеш щось зробити добре, зроби це сам».

«Під час зйомок ми ледь не провалилися під лід і мало не згоріли. Хотіли б ми побачити реакцію людей, які застали місце зйомки останньої сцени після нас. На полі залишилися розкидані чисті аркуші паперу, білі кулі та вигоріле коло на землі. Загалом усе було схоже на місце приземлення інопланетян», – розповіли про знімальний процес учасники Skyhound.

Відеокліп «Dreamcatcher»:

Зазначимо, що київський дует Skyhound було засновано Даниїлом та Фаридом влітку минулого року. Як зізнаються самі музиканти, на їхню творчість великий вплив лишили Linkin Park, The Knife, M83 та Howard Shore.

«Щодо нашої музики, то нас зачаровують синтезатори, що народилися серед холодних північних льодовиків, які ми намагаємося розтопити полум’яними літніми ритмами. Ми вважаємо, що головне в музиці – мелодія, тому приділяємо їй особливу увагу. Звісно, не забуваємо і про кач, який і підкреслює ці мелодії», – поділилися рецептом створення композицій артисти.

У своєму активі Skyhound також мають кліп «Till We Fall», який було презентовано восени минулого року.

За матеріалами: прес-служби гурту