Сергій Мартинюк планує записати альбом у горах

Фронтмен Фіолету зізнався, що це його нова мрія.

На ідею запису платівки у горах Сергія Мартинюка надихнули нещодавні відвідини Карпат під час медового місяця.

«Перебуваючи нещодавно декілька днів у Карпатах, я чітко візуалізував для себе мрію про запис альбому у горах. Не просто накопичення партій, подальші зведення та мастеринг, а творення музичного матеріалу, написання текстів… Мені здається, посеред гір у нас би вийшло щось воістину шедевральне, моторошне, але живе. Точно знаю, що колись це станеться. Мрію про місяці цієї химерної відлюдькуватості, не скутої ні робочими графіками цивілізації, ні полоном асфальтної геометрії», – зізнався у інтерв’ю виданню Територія твого розвитуку фронтмен Фіолету.

Нагадаємо, 12 жовтя луцький рок-квінтет представив свій новий міні-альбом «True Love». Платівка налічує вісім пісень та окрім нових речей («True Love», «Old School», «Двоє Проти Всіх» та «Вона Моя») містить і старіші композиції із творчого доробку Фіолету та сольного проекту Колоса – із переосмисленим звучанням та аранжуванням («Пусте», «Молодість», «Вічно Жити» та «Морфій»).

На підтримку свіжого релізу гурт вирушить у всеукраїнський тур, який розпочнеться 11 листопада виступом у львівському клубі Picasso й загалом охопить 13 міст. Із його розкладом можна ознайомитись за посиланням.

Відеозапрошення на концерту туру: