Сергій Мартинюк написав дебютний роман «Капітан Смуток»

Книга фронтмена Фіолету доступна для попереднього замовлення.

На початку листопада у видавництві Фабула побачить світ дебютний роман Сергія Мартинюка. Книга лідера гурту Фіолет має назву «Капітан Смуток» і вже доступна для передзамовлення за посиланням.

За словами Мартинюка, «Капітан Смуток» – це історія, яка неодмінно повинна увірватися у читацькі плани українців цієї осені.

«Написати свій роман і видати його було найзаповітнішою мрією моїх перших десяти! А зважаючи, що роман присвячений місту мого дитинства і, зокрема, нашому з вами дитинству, то це мрія за три», – написав Сергій на своїй персональній сторінці у Facebook.

Самі видавці кажуть, що «Капітан Смуток» – незвична і заворожуюча книга.

«Оповідач історії, який не вимовить за весь роман жодного слова, вирушає зі своїм єдиним другом, котрий має дивне прізвисько невідомого походження – Пі, в мандри Україною. На цьому шляху героїв чекатимуть зустрічі з придорожніми повіями, підступними волоцюгами, ображеними на світ художниками, щойно посталими та згаслими зірками рок-н-ролу, матеріалізованими примарами минулого та містичними зблисками майбутнього. Загадкова мета вестиме героїв химерними лабіринтами їхніх власних сподівань, страхів та ілюзій, а  справжній сенс цієї мандрівки вони осягнуть лише наприкінці дороги, що сама – наче заново прожите життя», – йдеться у анотації до книги.

Обкладинка роману «Капітан Смуток»:

мартинюк сергій Капітан Смуток фабула роман

Нагадаємо, що 18 жовтня Фіолет випустили альбом «Аurora».

За словами Мартинюка, незважаючи на розмаїття тем та настрою пісень, що увійшли до нового лонгплею, в першу чергу він присвячений тим, хто знає, що таке поразки та розчарування, проте попри це не ламається та йде до своєї мети.

«Раніше внутрішньо кожен альбом Фіолету символізував для мене початок нової епохи в житті гурту, в той час як “Аurora” – це підсумок і своєрідна ода нашій юності з її максималізмом, крайнощами та бажаннями змінити світ вже і сьогодні. Такий собі духовний трамплін до нового періоду життя, дорослішого і сильнішого. Альбом “Аurora” я хочу присвятити всім тим, кого ще вчора гнобили в школі та університеті, хто знає, що таке поразки і розчарування, але в русі до своїх мрій вже сьогодні з гидкого каченяти перетворюється на героя нашого часу, країни, міста, школи, класу, вулиці, двору та будинку. “Aurora” – це символ світла наших мрій та ідей, заради яких ми готові творити подвиги та змінювати реальність», – говорить про платівку фронтмен колективу.

Також фронтмен Фіолету зізнався, що натхнення його знаходило у найнесподіваніших місцях.

«Пісні писалися у турових мандрах, фестивальних гримерках, на нічних кухнях друзів, на верхніх полицях потягу Київ-Луцьк та навіть на задньому сидіння таксі. Їх усіх об’єднує жага до життя», – зауважив митець.

Альбом «Аurora» доступний для прослуховування на офіційному каналі гурту у YouTube.

Також платівку можна придбати у Google Play та iTunes, підтримавши колектив фінансово.

Додамо, що у листопаді Фіолет відправляться в тур на підтримку нового альбому, який охопить 15 міст та завершиться великим концертом у Києві. Повний графік туру та квитки – на офіційному сайті гурту.