Semmar наживо презентують киянам свій дебютний лонгплей

Також електроакустичне тріо обіцяє кілька прем'єр.
Semmar Босфор Mezzanine презентація MusicInUA.com
Фото: надане прес-службою гурту / © Кріс Кулаковська

Столичний колектив наживо представить свій дебютник «Босфор» 20 травня у клубі Mezzanine, практично через місяць після його офіційного релізу.

Андрій Шатров, вокаліст гурту: «У зв’язку з виходом альбому у нас підвищилися вимоги до себе, до якості музики, до змістового і музичного наповнення пісень».

Окрім дев’яти пісень дебютного лонгплею та близько десятка відомих за попередніми концертами Semmar композицій, кияни також обіцяють представити і кілька абсолютно нових аудіотворів.

Артем Веремієнко, бас-гітарист гурту: «Будуть дві маленькі прем’єри. Ці пісні не пов’язані з подорожами. Це вже наступний цикл у житті колективу. Якщо альбом “Босфор” пронизаний нитками шляху, то ці дві пісні із ними ніяк не пов’язані. Вони більше орієнтовані на стосунки між людьми і мають кардинально іншу тематику».

Ціна першої партії квитків на концертну презентацію «Босфору» складає 70 гривень, після її розпродажу вартість зросте до 90 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, дебютник Semmar побачив світ 22 квітня.

«Ця платівка – експеримент на перетині електронної і акустичної музики. Дев’ять пісень – це своєрідні точки на карті світу. Це маршрут через сни, континенти, притони, русла річок і залізничні станції. Попри кордони до місця зустрічі – на березі Босфору», – поетично описали свій лонгплей кияни.

Ознайомитись із ним можна на офіційному Саундклауді тріо:

За матеріалами: прес-служби гурту