Semmar

20.05.2016. Semmar, Київ, Mezzanine
Київ
20:00
вул. Нижньоюрківська, 31
(063) 967-6376
facebook/mezzaninekyiv

Столичний колектив наживо представить свій дебютник «Босфор» 20 травня у клубі Mezzanine, практично через місяць після його офіційного релізу.

Андрій Шатров, вокаліст гурту: «У зв’язку з виходом альбому у нас підвищилися вимоги до себе, до якості музики, до змістового і музичного наповнення пісень».

Окрім дев’яти пісень дебютного лонгплею та близько десятка відомих за попередніми концертами Semmar композицій, кияни також обіцяють представити і кілька абсолютно нових аудіотворів.

Артем Веремієнко, бас-гітарист гурту: «Будуть дві маленькі прем’єри. Ці пісні не пов’язані з подорожами. Це вже наступний цикл у житті колективу. Якщо альбом “Босфор” пронизаний нитками шляху, то ці дві пісні із ними ніяк не пов’язані. Вони більше орієнтовані на стосунки між людьми і мають кардинально іншу тематику».

Ціна квитків на концертну презентацію «Босфору» складає 90 гривень (в день концерту – 100 гривень). Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, дебютник Semmar побачив світ 22 квітня.

«Ця платівка – експеримент на перетині електронної і акустичної музики. Дев’ять пісень – це своєрідні точки на карті світу. Це маршрут через сни, континенти, притони, русла річок і залізничні станції. Попри кордони до місця зустрічі – на березі Босфору», – поетично описали свій лонгплей кияни.

Ознайомитись із ним можна на офіційному Саундклауді тріо: