Secret Avenue представили новий сингл «Careless»

Пісня увійде до дебютного повноформатного альбому гурту, реліз якого запланований на осінь 2018 року.
Secret Avenue Careless Антон Прібиткін
Фото: надане прес-службою гурту

Сьогодні, першого грудня, відбулася презентація нового синглу інді-поп-колективу Secret Avenue. Композиція отримала назву «Careless» та стала першим новим матеріалом киян за два останні роки.

«З одного боку, пісня “Careless” про те, що потрібно сприймати світ простіше. А з іншого – що вийти із зони торнадо іноді можна лише сховавшись за уявною байдужістю, яка по спіралі веде донизу. Це пісня-нагадування про те, що навіть коли у житті стає дуже гаряче і надмірно гостро, з часом це відступає, трансформуючись у дисциплінуючий спокій, що несе певну прохолоду», – пишномовно описють сингл у прес-службі Secret Avenue.

Повідомляється, що композиція увійде до дебютного лонгплею колективу, на чий вихід варто очікувати восени 2018 року.

Антон Прібиткін, фронтмен гурту: «Основна смислова складова цього треку – моє ставлення до безтурботності і легковажності у поведінці деяких людей, що зустрічаються у моєму житті. Якась частина мене відкидає хаос, що супроводжує таку поведінку, інша ж, навпаки, перебуває у своєрідному захопленні і навіть відчуває легку заздрість через обмежену здатність менш серйозно сприймати життя».

Сингл «Careless»:

Серед найближчих планів Secret Avenue – вихід нового кліпу та реліз другого синглу «Never», який, як повідомляють його автори, дещо відрізнятиметься за своїм звучанням від попереднього матеріалу гурту.

Зазначимо, що у творчому активі Secret Avenue наразі є два міні-альбоми – «Worries» (2015) та «Sirens» (2014). Останній посів шосте місце серед 20 найкращих EP 2014 року за версією MusicInUA.

Нагадаємо, нещодавно відбувся реліз нового синглу «Напополам» дуету Daamage – сайд-проекту фронтмена Secret Avenue Антона Прібиткіна та співзасновника музичної продакшн-студії ШООМ Олексія Крапивки.

За матеріалами: прес-служби гурту