Сашко Положинський анонсував появу нового кліпу Тартака

Фронтмен Тартака Олександр Положинський повідомив про скору появу нової відеороботи колективу.

За його словами, найближчим часом прихильники гурту побачать екранізацію пісні «Жити».

«Сподіваюся, зовсім скоро, для гарного настрою на день, ви переглядатимете зранку відео на пісню Тартака “Жити”. Потерпіть ще трошки. А я вже…», – написав учора, 16 травня, на своїй персональній сторінці у Фейсбуку музикант.

Нагадаємо, екранізована пісня стала частиною восьмого альбому Тартака «Ввічність», що побачив світ наприкінці минулого листопаду.

«Я вважаю цю пісню найважливішою у “Ввічності” – саме тому поставив її у закінчення альбому. Вона про те, що якими б трагічними не були події, якими важкими не були би втрати, ми мусимо жити так, щоб фінал був яскравим, позитивним, щасливим. Як то кажуть – хепі-енд», – розповів про композицію Положинський для нашого ексклюзивного матеріалу у рубриці Трекінг.

Нагадаємо, наразі гурту Тартак «поставлено на паузу» як мінімум до грудня. Натомість Олександр Положинський продовжує займатись своїм сайд-проектом Був’є, чий дебютний альбом побачив світ у січні цього року.

Нещодавно побачила світ екранізація нової композиції «Закохані», що стала офіційною звуковою доріжкою до кінострічки Тараса Химича «Жива». До речі, саме сьогодні, 17 травня, відбудеться офіційна презентація трейлеру цього фільму. Її подробиці тут.