Рокери Друга Ріка показали свого «Монстра»

Колектив екранізував перший синглі із майбутнього альбому.
Друга Ріка Монстр відео кліп Дмитро Маніфест Дмитро Шмурак Валерій Харчишин
Фото: стоп-кадр із кліпу

Гурт Друга Ріка презентував офіційний відеокліп на пісню «Монстр», що передує виходу сьомого студійного альбому рокерів. Прем’єра ролика, режисерами якого стали Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак, відбулася учора, другого лютого.

«”Монстр” – це пісня про уявного друга, який є у кожної людини. Він з’являється у дитинстві, спочатку живе під ліжком, потім перебирається з нами на нові квартири і часто не залишає до самої смерті. І якщо у дитинстві Монстр іноді здається нам кошмарним, з віком усвідомлюєш – буває, що за непривабливою зовнішністю ховаються світло і добро», – зазначили про екранізовану композицію музиканти.

Відеокліп «Монстр»:

Як зізнається фронтмен Другої Ріки Валерій Харчишин, новий альбом колективу буде відрізнятися від усіх попередніх платівок гурту.

«У новому альбомі є тільки одна пісня, яка схожа на класичну Другу Ріку, її ви почуєте пізніше. Усі інші треки, як нам здається, зовсім не схожі на ту музику, що робив гурт раніше.
У музиканта кожна нова пісня – найкраща. Але, без зайвої скромності, цей альбом має усі шанси стати найкращим з того, що з нами траплялося за 20 років. У ньому не буде нічого зайвого, на чолі стоять мелодизм і легкість», – повідомив музикант

Нагадаємо, попередній альбом рок-четвірки – «Supernation» – побачив світ у 2014 році.

За матеріалами: прес-служби гурту

2 коментарів “Рокери Друга Ріка показали свого «Монстра»

Comments are closed.