Рок-тріо The Jossers представило «драматичний» кліп «Moron»

У відео розгортається сюжетна історія життя скляної банки.
The Jossers – Moron – кліп
Фото: стоп-кадр із кліпу

Днями калуське пост-панк-тріо презентувало відеокліп на пісню «Moron». Над виднограєм, зйомки якого проводились впродовж трьох місяців у п’яти київських локаціях, працював режисер Максим Сердюк.

Сергій Воронов, лідер The Jossers : «Ми порпалися у землі і піску, потрапляли під дощ та тікали якнайдалі від людей. Повний DIY та максимум драми».

Зауважимо, що «Moron» став першим кліпом у творчому доробку прикарпатців.

Максим Сердюк, режисер: «Я дуже довго слідкую за тим, як і в який бік розвиваються The Jossers і дуже хотів зняти для них відеокліп. Коли Сергій розповів, що він хоче від відео на пісню «Moron», мене довго переслідувала думка: як же органічно ідея зливатиметься з тим, що звучить у пісні? Ми розбиваємо скло і граємося зі стихіями».

За словами Сердюка, під час монтажу йому «дуже допоміг» лідер столичного гурту Small Depo Максим Іщенко, який «задавав потрібний вектор для того, щоб зробити відео енергетично потужним».

Відеокліп «Moron»:

Нагадаємо, що сингл «Moron» став частиною дебютного альбому The Jossers «Unsupported Bravery Of Local Kids», який побачив світ 12 грудня 2016 року.

За матеріалами: прес-служби гурту

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *