Рок-гурт Моноліт презентував EP «Sex-Ninja-Rock’N’Roll»

Реліз містить три україномовні композиції.

Рокери зі Шостки випустили новий міні-альбом.

За словами учасників гурту, «Sex-Ninja-Rock’N’Roll» є епіграфом до майбутньої повноформатної платівки. Назву і дату виходу лонгплею Моноліт обіцяє повідомити у середині січня.

Костянтин Гордейчук, лідер гурту Моноліт: «Спочатку ми хотіли представити сингл у вигляді одного нового треку, але оскільки останнім релізом групи був альбом “Таємний Знак”, який вийшов ще у кінці 2012 року, то ми подумали, що для тих, хто чекав чотири роки, одного лиш треку буде замало. У підсумку ми зупинилися на трьох різнопланових композиціях, які ми найчастіше грали на концертах протягом останніх трьох років».

Додамо, що до EP «Sex-Ninja-Rock’N’Roll», окрім однойменного треку, увійшло ще дві пісні – «Не Кохаю Тебе» та «Я Демон».

Обкладинка міні-альбому:

gurt-monolit-sex-ninja-rocknroll-ep-kupyty-skachaty-download-cover

Прослухати новий міньйон гурту можна на офіційній сторінці Моноліт у соціальній мережі ВКонтакте . Також реліз можна придбати у онлайн-магазині Google Play.

Нагадаємо, на сьогоднішній день у дискографії шосткинських рокерів два повноформатних альбоми – «Жити, А Не Існувати» (2010) і «Тайный Знак» (2012).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *