Rock-H зняли «середньовічний» кліп на пісню «Юрику»

У відеороботі паралельно розвиваються дві історії, що переплітаються між собою.
Rock-H Рокаш Юрику video кліп Віктор Янцо Співаночки Про Любов MusicInUA.com
Фото: кадр із кліпу

Закарпатські фолк-рокери представили новий кліп на пісню «Юрику». Його зйомки відбувалися у Чинадіївському замку (пам’ятка архітектури XIV-XIX століть. – Прим. ред.) поблизу Мукачево.

«Друзі, презентуємо вам нашу нову відеороботу з незвичним сюжетом і образами. Візуальний ряд відносить нас у далекі часи середньовіччя і показує історію любові, творчості і боротьби», – йдеться у анотації до кліпу.

У новій відеороботі Rock-H паралельно розвиваються дві історії, які переплітаються між собою.

«Одна історія – про кохання, якому хочуть зашкодити темні сили, а інша – про мрію, до якої варто іти будь-якою ціною. Кожен герой впродовж кліпу проходить випробування і фінал відео, в одному випадку містичний, а в іншому – реальний, є життєствердним: добро та світло перемагають темні сили зла», – кажуть музиканти.

Відзначимо, що ідея звернутися у кліпі до епохи Середньовіччя належить лідерові гурту Віктору Янцо та його дружині Ірині, а режисером та за сумісництвом оператором роботи виступив Андрій Олаг.

Відеокліп«Юрику»:

Нагадаємо, екранізована композиція увійшла до четвертого студійного альбому фолк-рокерів «Співаночки Про Любов», що побачив світ першого березня.

Більш детально про пісню «Юрику» та інші треки лонгплею можна прочитати у нашому ексклюзивному матеріалі у рубриці «Трекінг».

До речі, сьогодні, 12 травня, у столичному клубі Atlas гурт Rock-H влаштує концертну презентацію свого нового лонгплею.

За матеріалами: прес-служби гурту