Robots Don’t Cry презентували перший україномовний сингл «Струм»

Реліз аудіотвору відбувся у день народження гурту – 13 березня.
Robots Don’t Cry Струм сингл гурт 2017
Фото: надане музикантами

Київські рокери Robots Don’t Cry вперше за 12 років свого існування випустили україномовний сингл.

Цікаво, що композиція «Струм» була написана для попереднього лонгплею «роботів» «Уровень Человечности», але в останній момент музиканти вирішили, що пісня «не вписується у концепт платівки».

Володимир “Greg” Богуш, фронтмен Robots Don’t Cry: «Нас завжди питають, чому ми не співаємо українською, адже то є наша рідна мова. От і народилась ідея зробити такий собі експеримент і написати пісню українською, щоб подивитись на реакцію наших шанувальників».

За словами Володимира, ця пісня «про кохання і романтику».

Придбати сингл «Струм» можна також у онлайн-магазинах Google Play та iTunes.

Зараз Robots Don’t Cry працюють над майбутнім англомовним міні-альбомом, деталі якого поки що хлопці тримають у таємниці.

Додамо, що минулої весни RDC виклали відеозаписи трьох пісень із концертної презентації LP «Уровень Человечности».

​Нагадаємо, що у 2015 році «роботи» підписали контракт із рекорд-лейблом «MOON Records» на перевидання своїх платівок. Нове життя отримали чотири номерні альбоми гурту. Крім того, вийшла окрема збірка синглів «Верни Мне Мой 2007».

Зауважимо, що в листопаді минулого року на лейблі «MOON Records» побачив світ перший україномовний сингл «Хто Зна» легендарних Green Grey. Прослухати композицію можна на Саундклауді лейблу за посиланням.