Репер Довгий Пес зняв відео на соціальний трек «Ukrainian Shit»

Виконавець відразу попередив, що слова композиції «можуть комусь не сподобатись».
Довгий Пес Ukrainian Shit кліп
Фото: скриншот з відео

Учасник рівненського реп-гурту Ціна Ритму Довгий Пес презентував новий сольний трек і відеокліп «Ukrainian Shit». Артист вирішив звернути увагу українців на соціальні проблеми у країні.

Режисером виднограю, зйомки якого відбувалися у Луцьку, став Антон Аношин.

Олександр Благодеров a.k.a. Довгий: «Нестандартні слова, які можуть комусь не сподобатись, та це є мої спостереження. Сарказм, співчуття та реалії».

За словами репера, цей трек, записаний на студії Union Records, вмістив у собі саркастичні висловлювання на рахунок всього того, що оточує його ось уже 28 років.

«Я не хотів говорити все прямо, адже люди навіть тоді собі накручують свого, тому і висловився абстрактно, не до кінця зрозуміло. Дав поле для розмаху ваших ідей. Що хотів сказати автор – самі вирішуйте», – коментує своє нове творіння Олександр.

Додамо, що у роботі над треком та зйомках відео взяли участь також інші українські реп-артисти: Глава 94, Денні Дельта, Дядя Вова, учасники гурту Ціна Ритму та інші.

Відеокліп «Ukrainian Shit»:

Нагадаємо, у жовтні Довгий Пес представив міні-альбом «Chill On Da Spot», який був написаний спільно із DJ Shon зі Львова.

4 коментарів “Репер Довгий Пес зняв відео на соціальний трек «Ukrainian Shit»

  1. Це краще що було знято в укр. реп в
    2017 р. шкода що нашi попсо-ригальнi тв канали просто засть цей клiп пустити в ефiр.

  2. І річ не в невихованості,а в невід’ємно-потрібному розумінню щирості думок,так він подумав,так і щиро висловив це

Comments are closed.