Проект The Pleroma поділився «Перспективою»

Це перший міні-альбом, який не містить традиційного для цього київського гурту переспіву Скрябіна.
The Pleroma Перспектива EP Костянтин DerryJable
Фото: надане музикантом

До четвертого студійного (і шостого загалом) міньйону The Pleroma увійшло п’ять композицій, які були викладені для прослуховування та вільного завантаження на офіційному Саундклауді проекту:

Новий EP став другим релізом у дискографії The Pleroma, над яким працював лише Костянтин aka DerryJable та першим, який не містить каверу на гурт Скрябін.

«Починаючи з минулорічного релізу «ASCETIC» я є одноосібним учасником The Pleroma. Під час роботи над «Перспектива» я планував записати переспів скрябінівської «Самотній В’язень», але через раптову смерть Андрія Кузьменка не став цього робити – не хочу грати на цьому. Зараз багато груп пишуть кавера на Скрябіна лише тому, що Кузьми не стало. Гадаю, найближчим часом The Pleroma почне виступати із концертами, під час яких я обов’язково буду виконувати «Самотній В’язень». Ця пісня завжди була для мене особливою», – розповів MusicInUA Костянтин.

Зазначимо, що впродовж попередніх чотирьох років існування The Pleroma (тоді ще у форматі дуету), гурт завжди приховував обличчя та імена його учасників та був суто студійною групою. Щодо майбутніх виступів, то від жодної конкретики Костя утримався, оскільки ще сам не вирішив, у якому форматі буде це робити і чи буде взагалі.

Нагадаємо, що попередній міньйон The Pleroma посів 14 сходинку серед 20 найкращих EP 2014 року за версією MusicInUA.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *