Прем’єра на MusicInUA. Гурт Miles Babies із піснею «Эпоха Падающих Звёзд»

Композиція стала шостим синглом криворізько-київського інді-тріо.
miles-babies-epoha-padayushhyh-zvyozd-single-oleksij-makarov-ivan-kovalov-shpytal-rekordz
Ілюстрація: Іван Ковальов

Презентована сьогодні, 19 вересня, аудіоробота стала уже четвертим синглом Miles Babies, випушеним упродовж цього року. Робота над ним тривала упродовж кількох місяців. Запис синглу було здійснено на тернопільській студії студії «Шпиталь Рекордз» під керівництвом Лесика Драчука, який уже неодноразово допомагав Miles Babies реалізовувати музичні ідеї.

Іван Ковальов, гітарист гурту: «Щодо змісту треку, у самій назві і є відповідь. Це дуже поетична та цікава у нашому арсеналі річ. Аранжували її дуже ретельно – намагалися надати трохи баладного настрою. На мій погляд – нам це вдалося».

За словами фронтмена колективу Олексія Макарова, на написання цієї композиції його надихнули особисті переживання.

«Це доволі особиста пісня, проте вона не має прив’язки до якоїсь конкретної події у моєму житті. Вочевидь, вона стала результатом певних юнацьких переживань, що знайшли відгомін у сьогоденні. Але точно у її змісті не варто шукати посилання на нещодавній “пам’ятникопад” радянських ідолів», – наголосив Олексій.

Сингл «Эпоха Падающих Звёзд»:

Нагадаємо, раніше цього року Miles Babies уже устигли презентувати сингли «Естетам», «Мунный Лайт» та «Городское Лето». Усі вони, як і випущені раніше «Acid Jazz» (2013) та «Меланхолия Сити» (2015), стануть частиною дебютного студійного міні-альбому тріо. Про його випуск музиканти повідомлять окремо.

За матеріалами: прес-служби гурту