Прем’єра на MusicInUA. Новий сингл Miles Babies «Меланхолия Сити»

Київський інді-гурт презентував перший за два роки реліз.
Miles Babies Меланхолия Сити Олексій Макаров Іван Ковальов сингл
Ілюстрація: надана прес-службою гурту / © Іван Ковальов

Інді-тріо Miles Babies поповнило свій творчий доробок другим офіційним синглом.

За словами учасників столичного колективу, реліз композиції «Меланхолия Сити» для них самих є довгоочікуваним, оскільки робота над нею тривала майже рік.

«Наприкінці року Miles Babies із радістю презентують слухачам довгоочікуваний сингл «Меланхолия Сити». Довгоочікуваний у першу чергу для нас самих, оскільки робота над ним тривала впродовж усього 2015 року.
Якщо ділити творчість групи на періоди, то презентовану композицію можна віднести до «класичного», ранього етапу функціонування Miles Babies. Вона присвячена Києву та ілюструє процес природного проникнення вірусу меланхолії в усі сфери життя, джерелом якого і є саме місто», – зазначено у прес-релізі, що супроводжує випуск синглу.

Саундпродюсером композиції став гітарист Miles Babies Іван Ковальов.

«Це на сто відсотків виважена і продумана робота, яку ми зробили крок за кроком, прагнучи домогтися максимально якісного результату. Я вважаю, нам це вдалося», – зазначив музикант.

За словами фронтмена Miles Babies Олексія Макарова, нині гурт має велику кількість нового матеріалу, проте ранні пісні «потребують реалізації у першу чергу».

«У нас накопичилася неймовірна кількість нового матеріалу, але «старі» речі тяжіють над нами своєю багатотоннюї силою і просять реалізувати їх у першу чергу. Це одна із основних пісень Miles Babies – лейтмотив усієї нашої творчості раннього періоду. Я радий, що тепер її зможе почути широке коло слухачів», – зазначив вокаліст гурту.

Прослухати та безкоштовно завантажити новий сингл можна на офіційному Саундклауді колективу:

Нагадаємо, минулого тижня Miles Babies презентували тизер кліпу «Меланхолия Сити»:

Прем’єра відеоролика запланована на дев’яте січня у столичній фестиваль-ресторації «Диван».

За матеріалами: прес-служби гурту

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *