Прем’єра кліпу гурту Cosmopolis на сингл «Птица»

Сюжет відеороботи базується на біблійній тематиці.
Cosmopolis Птица кліп Женя Фітч Сергій Петров Bob Basset
Фото: стоп-кадр з кліпу

Київське експериментально-музичне об’єднання Cosmopolis презентувало свою нову відеороботу на пісню «Птица». Сам сингл музиканти випустили ще навесні і відтоді працювали над його візуалізацією.

Над зйомками кліпу працювали відомий у кіноколах оператор- постановник Анатолій Сахно та режисер Міла Родіна. Для останньої це був кліпмейкерський дебют.

У прес-службі колективу зазначають, що сюжет відеороботи базується на біблійній тематиці, хоча вона не є прямою асоціацією до змісту пісні.

«Певно, така візуалізація – наслідок того часу, у який ми живемо. У кожного із нас свій апокаліпсис, кожен із нас народжується, проходить свій життєвий шлях та вмирає. Та життя триває! І я впевнена, що здоровий глузд обов’язково переможе усі вогнища ненависті. І для того, аби поняття любові не зникало, в усі часи були люди, які цю інформацію несли. Колись були менестрелі, мандрівні артисти – усі ті, хто співом розповідав про світле та потрібне в усіх його проявах», – повідала про ідею кліпу фронтвумен гурту Женя Фітч.

Завдяки роботі стилістів та декоративним маскам відомого харків’янина Сергія Петрова aka Bob Basset, роботи якого свого часу викликали захоплення на показі французького будинку моди Givenchy, у кліпі «Птица» з’явилися яскраві образи орків. Після зйомок Женя Фітч пожартувала, що це були найвічливіші орки у світі.

Відеокліп до синглу «Птица»:

Нагадаємо, два тижні тому гурт Cosmopolis випустив сингл «Мурка-2015». Натхненням для його створення став вірш поетеси Надії Теффі «Лист в Америку». Пісня стала першою оприлюдненою аудіороботою гурту з часу випуску синглу «Всё Моё – Твоё». Ці композиції увійдуть до другого альбому Cosmopolis, концертна презентація якого відбудеться десятого жовтня у київському «Fedoriv Hub».

За матеріалами: прес-служби гурту