Pre!Fest

festyval-PreFest-Borshh-Fiolet-Bila-Vezha-Vosmyj-Den-Krichuss-PREfest-kupyty-kvytky afisha
Київ
18:00
вул. Прорізна, 8
(044) 223-0644 (067) 223-0644
monteray.kiev.ua

16 вересня у столичному клубі «MonteRay Live Stage» відбудеться перший фестиваль, що має назву «Pre!Fest».

«У суботу, 16 вересня, у Києві уперше відбудеться гучний фестиваль PREfest. Цього вечора у клубі MonteRay Live Stage зберуться не просто шанувальники якісної української музики. Це будуть молоді тілом і духом хлопці й дівчата, які співатимуть разом із улюбленими виконавцями, не жаліючи своїх голосів, і танцюватимуть під запальні хіти», – зазначено у описі до події.

Перший фестиваль триватиме один день, а його учасниками стане п’ять гуртів: Борщ, Фіолет, Біла Вежа, Восьмий День та Krichuss.

«На сцену вийдуть не лише молоді та завзяті гурти – Восьмий День та Krichuss, але й знані не лише у нашій країні команди. Так, хедлайнерами першого PREfest’у стануть: один з найпопулярніших концертуючих гуртів України – Фіолет; колектив, який потрапив у Топ-5 найкращих виконавців останнього сезону шоу Х-Фактор – Біла Вежа. А спеціальним гостем цього дійства стане культовий гурт Борщ, який виступить у Києві вперше за вісім (!) років – і це станеться саме на PREfest’і!», – повідомляють організатори заходу.

Перша партія квитків у фан-зону коштує 150 гривань. Придбати їх можна за посиланням.