Пост-рокери Edwin Hubble презентували альбом «When I Was Older»

Свіжа робота киян занурює «у космос особистих переживань та відчуттів».

Сьогодні, дванадцятого квітня, відбувся реліз нової платівки київського пост-рок-гурту Edwin Hubble. Альбом, що містить шість інструментальних композицій, став, за словами учасників колективу, підсумком останніх трьох років роботи, «увібравши думки, емоції та події, що відбувалися у цей період».

«Створюючи мозаїчну картинку спогадів, він (альбом. – Прим. ред.) позбувається часових меж. Теорія нелінійності часу, що знайшла відображення у назві релізу, також проходить крізь весь альбом, змішуючи теми первісних ритуалів з технологіями майбутнього», – коментують реліз у прес-службі гурту.

Музиканти вирішили продовжити «традицію концептуального підходу до написання треків» і наповнити альбом «гострими ідеями і глибокими роздумами, які занурять слухачів у космос особистих переживань та відчуттів».

Прослухати «When I Was Older», робота над яким відбувалася на столичній студії Radio Telescope, можна на офіційному Саундклауді рок-квартету:

Попередній студійний реліз Edwin Hubble – п’ятипісенний EP «About» – побачив світ у 2014 році.

Нагадаємо, на початку 2017 року кияни nousinthis оприлюднили нову пісню «//», а також презентували лайв-відео на свою «наймасштабнішу композицію».

За матеріалами: прес-служби гурту

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *