Поп-панки Roll Models нарешті презентували свій лонгплей «Kiss Me, You Animal»

Епопея із його випуском тривала 1,5 роки.
roll-models-kiss-me-you-animal-kupyty-skachaty-download-sentrum
Фото: надане музикантами

Після багаторазового переносу дати релізу свого другого номерного альбому, київський рок-квартет нарешті представив його на суд слухачів. Робота над ним тривала два роки, а фінальний мастеринг і зведення зробив американський звукорежисер і діджей Alex Haze.

«”Kiss Me, You Animal” – концептуальний альбом. Уже у саму його назву закладена ідея про життя на рівні тваринних інстинктів. Це розповідь про антиутопічний світ, наповнений пластиковими емоціями і натягнутими усмішками; про спроби вирватися із цього усього і знайти внутрішню свободу», – описують свою нову роботу музиканти.

Загалом до платівки увійшло 13 композицій, враховуючи і оприлюднені раніше у якості синглів «Japan» «Party Animal» та «Girl Named Fox».

«Це як саундтрек до фільму із динамічним сюжетом, з екшном, драмою і обов’язково із натяком на сиквел. Це легка підліткова комедія, де є місце як диким вечіркам, так і легкому смутку.
За сюжетом – це коротка історія дружби і любові двох вигаданих героїв: дівчини на ім’я Fox і хлопця на ім’я Rabbit, які живуть у схожому на наш світі. Пісня за піснею, вони, будучи представниками ворогуючих народів (Fox з тоталітарної країни Overseas, а Rabbit – з розвиненої і вільної Japan), повинні подолати початкову ворожнечу, нав’язані суспільством стереотипи і культурні відмінності, щоб у результаті бути разом, зупинити військовий конфлікт і стати символом змін для своїх кланів», – пояснює ідею платівки «Kiss Me, You Animal» лідер Roll Models Михайло Корчовий.

Обкладинка та треклист альбому:

roll-models-kiss-me-you-animal-kupyty-skachaty-download-sentrum-cover
01. Girl Named Fox
02. Photoshoped Perfection
03. M Is For Misery
04. What Are The Odds
05. Would You Love Me (For Nothing)
06. Party Animal
07. Dyin’ To Know
08. Rabbit Boy
09. Japan
10. Wake Me Up
11. 1984
12. Overseas
13. Everything Is Falling Apart

Ознайомитись із платівкою можна у офіційній спільноті гурту у ВКонтакте. Її цифрову копію можна придбати у онлайн-крамницях iTunes та Google Play.

На підтримку альбому Roll Models планують концертний тур, в рамках якого 30 жовтня відіграють у столиці великий сольний концерт. Квитки на нього можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, 14 вересня Roll Models представили кліп на пісню «Girl Named Fox».

За матеріалами: прес-служби гурту