Полюси випустили свій другий LP «Доза»

Полюси Доза
Фото: з офіційної сторінки гурту у ВКонтакте

Чернівецькі поп-рокери нещодавно презентували новий повноформатний реліз. Альбом отримав назву «Доза» і складається із дев’яти композицій.

Олег Сірман, фронтмен гурту: «Основною метою написання альбому було бажання достукатись до сердець українців. Нам дуже хочеться, щоб нові пісні, які вийшли, обов’язково потрапили до скарбнички української музики».

Цікаво, що композиція, яка дала назву альбому, до його складу не потрапила. За словами музикантів, вперше вона прозвучить на концерті-презентації лонгплею.

«Полюси вклали у платівку дуже багато змісту та особистих переживань. «Доза» – це одна з пісень альбому, яка пролунає вперше на його презентації в Чернівцях. Після цього вона потрапить у мережу у живому варіанті. Така от своєрідна «фішка» альбому», – сказав Олег і додав, що «про музику не варто багато говорити, її потрібно слухати».

Відзначимо, що платівка записувалась в Києві на студії «AIRMUSIC»

Прослухати «Дозу» можна на офіційній сторінці Полюсів на Саундклауді:

Концертна презентація лонгплею відбудеться другого грудня в чернівецькому розважальному комплексі «Egoist Palace». Частину коштів від продажу квитків буде спрямовано на допомогу одному з дитячих будинків міста.

Нагадаємо, попередній лонгплей буковинців «Розправ Крила» побачив світ ще у 2011 році.

Обкладинка та трек-ліст альбому «Доза»:

Полюси Доза cover

01. Давай Вдавати
02. Обіцяю
03. Гудок
04. Не Скажу
05. Загубитись В Тобі
06. Сонце-Пісок
07. Солодкий Перший Сніг
08. Кохай
09. Ще Такого Не Було